Ισοπαλία (1-1) ανάμεσα σε Α.Ε. Μυκόνου Β’ και ΠΑΣ Τήνου

Δεύτερη συνεχόμενη ισοπαλία με το ίδιο σκορ (1-1)για την Α.Ε. Μυκόνου Β’ στο πρωτάθλημα της Β’ κατηγορίας. Αυτή τη φορά αντίπαλός της ήταν ο ΠΑΣ Τήνου που προηγήθηκε μάλιστα με γκολ του Γιαννόπουλου στο 15′.

Η ομάδα της Μυκόνου αντέδρασε όμως γρήγορα και βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα στο στο 21ο λεπτό του αγώνα με τον Μπαϊρακτάρι που διαμόρφωσε το τελικό 1-1.

Παρά το γεγονός ότι στο 2ο ημίχρονο η ΑΕΜ Β’ ανέβασε την απόδοση της και έχασε αρκετές ευκαιρίες για να πάρει το τρίποντο το σκορ δεν άλλαξε ως τη λήξη του αγώνα.

Διαιτητής του αγώνα ήταν ο κ. Δήμερας με βοηθούς τους κ.κ. Χουλιάρας και Βαρδακαστάνης.

Α.Ε. Μυκόνου Β’: Τόλιας, Ασράμ, Μιχάσι, Κατσικαλάκης, Κελαϊδης, Μπαϊρακτάρη, Παπαδημητρίου, Ντάτσι, Μπουτσάι, Μιχίλι, Τσόπελας

Την αποστολή συμπλήρωσαν οι: Ροζάνι, Σινάμογλου, Σταματάκης, Μπαϊράμι, Χόντζα, Πετάι, Παχατουρίδης, Χανιώτης, Ρετσάι

ΠΑΣ Τήνου : Χύσα, Γιαννόπουλος, Κλυδαμίτσης, Βελλαλόπουλος, Κελαδίτης, Μουσάι, Ψάλτης, Πλύτας, Κάτσα, Ζαλώνης, Παγανέλης

Την αποστολή συμπλήρωσαν οι: Γιαννόπουλος, Βιδάλης, Μύτσα, Λούβαρης, Σουγάνης