“Διπλό” στην Άνδρο και πρωτιά για την Κ18!

Με του τρεις πόντους της νίκης επέστρεψε η Κ18, από την Άνδρο. Η ομάδα μας νίκησε με σκορ 0-7 επί του Ανδρικού Ο.Φ. και βρίσκεται στη πρώτη θέση του ομίλου με 10 βαθμούς, ενώ από την άλλη οι Ανδριώτες παραμένουν στης τελευταία θέση χωρίς βαθμούς.

Στο 7′ ο Μπομπάι έκανε το 0-1, τρία λεπτά αργότερα ο Πλάκα με σουτ έκανε το 0-2 για την ομάδα του και στο 13′ ο Καλογεράς έκανε τρία τα τέρματα για την ομάδα μας, και στο 34′ ο Παλάσης σκόραρε το 4ο γκολ για το 1ο ημίχρονο.

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε με τον ίδιο ρυθμό, στο 51′ ο Δάρας σκόραρε για 0-5, γιορτάζοντας κάπως έτσι και τα γενεθλιά του, στο 55′ ο Ασράμ έκανε το 0-6 ενώ το τελικό 0-7 διαμόρφωσε ο Κατρατζόπουλος στο 90ο λεπτό του αγώνα.

Α.Ο. Μυκόνου (Πούλος) : Ψύλλιας, Παλάσης, Πλάκα, Τσάνης, Πατσάνι Ντ., Ηλιάδης, Καλογεράς, Βερώνης, Δάρας, Μπομπάι, Ασράμ

Αγωνίστηκαν και οι: Πατσάνι Α., Κατρατζόπουλος, Ζουγανέλης, Μπουρντένης, Νεστούρης, Μπάτσκα, Πετρόπουλος