Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Ντένις Χιλάι που πέτυχε χατ τρικ από το πρώτο ημίχρονο (4′,20′,25′) η Κ18 του Α.Ο. Μυκόνου προσφέροντας σκορ και θέαμα επιβλήθηκε με 1-5 του Αίαντα Σύρου στα πλαίσια της τρίτης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Κ18 Κυκλάδων.
Τα άλλα δύο τέρματα πέτυχαν οι Κάνιουρας στο 7′ και ο Κατσικαλάκης στο 78′. Οι συριανοί είχαν προηγηθεί με 1-0 στο 2′. Με αυτή τη νίκη ο Α.Ο. Μυκόνου έκανε το δύο στα δύο και παρέμεινε στη κορυφή.
Φωτογραφίες από τον αγώνα μπορείτε να βρείτε εδώ