Ένσταση για το ματς κυπέλλου με τον Αίαντα Σύρου και συγκεκριμένα για το περιβόητο πέναλτι που καθόρισε το παιχνίδι έχει καταθέσει στην ΕΠΣ Κυκλάδων ο Α.Ο. Μυκόνου.
Οι Μυκονιάτες θεωρούν ότι το πέναλτι έπρεπε να μετρήσει κανονικά και ζητούν την κατακύρωση του αγώνα υπέρ τους ή σε διαφορετική περίπτωση την επανάληψη του αγώνα.
Ή ένσταση
Σας θυμίζουμε το επίμαχο πέναλτι στο 3:11
Βίντεο: Mykonosticker