Φιλική νίκη της Κ15 με την Κ14 του Ατρόμητου

Φιλική νίκη της Κ15  με την Κ14 του Ατρόμητου

Το τμήμα Κ15 της ομάδας πήρε τι νίκη με σκορ 3-2 απέναντι στην ομάδα Κ14 του Ατρόμητου σε ένα παιχνίδι στο οποίο και οι δύο ομάδες πρόσφεραν γκολ και θέαμα.

Σκόρερ και των δύο τερμάτων της Κ14 του Ατρόμητου ήταν ο Μακρυγιαννάκης, ενώ για την ομάδα μας σκόραρε ο Δακτυλίδης το πρώτο τέρμα και τα άλλα δύο ο Δάρας. Οι δύο προπονητές είχαν την ευκαιρία δουν πολλά και στις δύο ομάδες για να κάνουν τα σχέδια τους… για το μέλλον.

Συνθέσεις Κ15-Κ14

Α.Ο. Μυκόνου (Πούλος): Ψύλλια, Ζουγανέλη, Πανταζόγλου, Σιώζο, Τσάνη, Νταούντ, Πατσάνι, Χόντζα, Δάρα, Δακτυλίδη, Κάνιουρα

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι Καλογεράς, Μπάτσκα, Τσαναμέτι, Μπουρντένης, Πάπα, Ξυδάκης, Χόντζα

Ατρόμητος (Σάσσαλος): Ψύλλια, Ζουγανέλη, Πανταζόγλου, Σιώζο, Τσάνη, Νταούντ, Πατσάνι, Χόντζα, Δάρα, Δακτυλίδη, Κάνιουρα