Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ – Α.Ο. ΥΔΡΟΥΣΑΣ 3-1

Nικήτρια με 3-1 αναδείχθηκε σήμερα η ομάδα μας απέναντι στον Α.Ο. Υδρούσας. Το σκορ άνοιξε ο Ελ Μπαντρί στο 5′ με κοντινό πλασέ.  Ο Βιδάλης για τους φιλοξενούμενους ισοφάρισε στο 22′ με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας ανέβασε στροφές και με δύο γκολ του Πανέτα (49′, 76′) έφτασε στη νίκη. Πριν την έναρξη του παιχνιδιού κρατήθηκε ενός λεπτού σιγή εις μνήμη του αδικοχαμένου Βασίλη Γιαννακόπουλου του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή του Ανδριακού.  Επόμενο παιχνίδι με τον Α.Ο. Πάγου και πάλι στο γήπεδο μας.

Συνθέσεις

Α.Ο. Μυκόνου (Παχατουρίδης): Μπουρντένης Β., Τσέκο Α., Αργυρίου Δ., Δάμαι Β., Θεοδώρου Κ., Αμπαδίνης Π., Κουκάς Ζ., Κωνσταντίνου Χ., Toska J., Ελ Μπαντρί Ν., Πανέτας Δ., Raja R., Βλαχόπουλος Θ., Μύρντινας Ν., Σαραντάκος Ν., Ούσα Τζ., Βαλαμούτης Χ., Καρατζάς Ι.

Α.Ο. Υδρούσας  (Παπαχρίστος):  Τσιαμάλος Κ.,  Μώρος Ζ., Ψμάς Χ. Τσαγκαλίδης Γ., Μάμαης Α., Λουκίσσας Φ., Βιδάλης Γ., Aliraj S., Λάβδας Ν., Ψωμάς Μ., Χέλμης Ι., Μπάμπης Β., Μάντζωρος Δ., Beras K., Μάντζωρος Γ., Μανδάρακας Α., Τσαγκαλίδης Μ.