Εντυπωσιακό ξεκίνημα έκαναν οι παίδες σήμερα απέναντι στην ομάδα του Ανδριακού, παίζοντας πολύ όμορφο ποδόσφαιρο και νικώντας με το ευρύ 11-0. Τέσσερα τέρματα πέτυχε ο Δακτυλίδης (5′, 45′,53′,69′), δύο ο Δάρας (3′,8′), δύο ο Μπομπάι (17′,36′) και από ένα οι Νταούντ (36′), Ξυδάκης (61′), Καραγιαννόπουλος (73′). Πολύ καλή η διαιτησία του κ. Γιώργου Υφαντίδη.
Αγωνίστηκαν οι:
Α.Ο. Μυκόνου (Πούλος Ε.): Ψύλλιας, Ζουγανέλης, Μπάτσκα, Τσάνης, Σιώζος, Νταούντ, Καλογεράς, Πανταζόγλου, Μπομπάι, Δακτυλίδης, Δάρας, Ζωγράφος, Ξυδάκης, Πάπα, Καραγιαννόπουλος, Πετράι, Καφεντζής, Κουσαθανάς
Aνδριακός Ο.Φ. (Πιόνας Π.): Kαλογρίδης, Σκόρδος Ι., Σκόρδος Α., Τσέλιος., Παπαδόπουλος, Πετρίσης, Βενέτης, Μήλας, Μεμίτσας
Φωτογραφίες από τον αγώνα: A.O. Mυκόνου – Ανδριακός Ο.Φ. 11-0 (U-15)