Παρακολουθήστε πως η Κ14 του ΑΟ Μυκόνου νίκησε 3-1 την αντίστοιχη του ΠΑΣ Τήνου για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κυκλάδων όπως τα κατέγραψε η κάμερα του Sport Cyclades
Ρεπορτάζ από τον αγώνα και φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε εδώ
Παρακολουθήστε πως η Κ14 του ΑΟ Μυκόνου νίκησε 3-1 την αντίστοιχη του ΠΑΣ Τήνου για την 1η αγωνιστική του πρωταθλήματος Κυκλάδων όπως τα κατέγραψε η κάμερα του Sport Cyclades
Ρεπορτάζ από τον αγώνα και φωτογραφίες μπορείτε να βρείτε εδώ