Η ανδρική ομάδα ποδοσφαίρου της ομάδας μας αν και έπαιξε πολύ ωραίο ποδόσφαιρο δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη απέναντι στην Άνω Μερά, και ηττήθηκε με σκορ με 1-0.
Έφτασε πολύ κοντά στο γκολ η ομάδα μας με τον Ηλία, ο οποίος πλάσαρε από κοντινή απόσταση μετά από εκτέλεση φάουλ του Βλαχόπουλου όμως ο Τζάβρας μπλόκαρε τη μπάλα πάνω στη γραμμή.
Στο 2ο ημίχρονο η ομάδα μας έχασε ακόμα μια φάση στο 50′ με τον Παπαδόπουλο να σουτάρει όμως η μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι.
Η Άνω Μερά πέτυχε το γκολ στο 57ο λεπτό με τον Δημητρακόπουλο ο οποίος εκμεταλλεύτηκε το λάθος του Μπάμπακαρ και με πλασέ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα, παρά την προσπάθεια του Μπαλλή να αποσοβήσει το γκολ.
Α.Σ. ΑΝΩ ΜΕΡΑΣ (Πέτρος Ξανθόπουλος): Τζάβρας, Κουντουράς, Ουζούνογλου (91′ Μπουμπουρής), Χατζάκος, Σαλταμάρας, Κωφοκώτσιος, Αμπντούλ (78′ Κεμπέ), Καρφαρίδας, Παπαδάκης (81′ Καραίνδρος), Δημητρανόπουλος (73′ Γκολέμης), Ξενάκης
Αναπληρωματικοί: Βαγενάς, Χριστοδουλάκης, Ραίσης
Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ (Θεοφύλακτος Παχατουρίδης): Σαββόπουλος, Ηλίας, Παπαδόπουλος, Μπαλλής, Ντιαϊέ, Ντουσάι, Κρίτσας (77′ Πείδης), Ξαγοράρης, Αλμπάνης (60′ Περιάλης), Βλαχόπουλος, Αλεξανδρόπουλος
Αναπληρωματικοί: Καρατζάς, Μπουρντένης, Τσάνης, Κάνιουρας, Καλογεράς