Και οι δύο ομάδες του Α.Ο. ΜΥΚΟΝΟΥ θα αγωνιστούν στου τελικούς, για το τουρνουά “Soccer Schools Τάκης Μιχαλέτος”, καθώς πραγματοποίησαν σήμερα εξαιρετικές εμφανίσεις.
Η Κ16 αντιμετώπισε σήμερα τον ΠΑΣ Νάξου σε ένα ματς το οποίο ήταν για το πλεονέκτημα σε περίπτωση ισοπαλίας, και ηττήθηκε με 1-0, παρά την ήττα όμως πραγματοποίησε μια εξαιρετική εμφάνιση.
Από την άλλη η Κ14 αντιμετώπισε την Αθλούπολη και επιβλήθηκε με σκορ 3-0, με ένα τέρμα του Μπάλα και δύο από τον Τσιφούτη και έκανε το απόλυτο στις νίκες.